Łokietka Park

opis inwestycji

`Łokietka Park` zlokalizowana jest Modlnicy przy ul. Szydło – 500 m od północnej granicy Krakowa. Jest to spokojna lokalizacja, idealna dla rodzin z dziećmi lub dla osób poszukujących wytchnienia od codziennego zgiełku z jednoczesnym wygodnym dojazdem do Krakowa. Okolica charakteryzuje się pełną infrastrukturą. W odległości 5 min jazdy samochodem w Modlnicy znajduje się sklep spożywczy Biedronka, Lidl, Lewiatan oraz drogeria Rossmann, stacja paliw BP, salon fryzjerski, KFC, restauracje, plac zabaw dla dzieci, gabinet dentystyczny.

W odległości 1 min od osiedla znajduje się niepubliczny żłobek `Maluszek` oraz niepubliczne przedszkole `Radosne skrzaty`, co jest dogodnym rozwiązaniem dla rodziców. Komunikacja miejska: przystanek autobusowy `Osiedle Polana`, z którego odjeżdża autobus nr 220 na Krowodrzą Górkę w Krakowie (5 min pieszo).

Łokietka Park to kameralny kompleks 5 nowoczesnych domów jednorodzinnych dwulokalowych, w ramach których powstanie 10 funkcjonalnych apartamentów. Mieszkania są funkcjonalnie i bogato wyposażone w nowoczesne technologie. Są ponadto ciekawie zaprojektowane i bardzo dobrze doświetlone. Starannie dobrane materiały dają użytkownikom komfort mieszkania w nowoczesnej przestrzeni i przyjemność obcowania z naturą. Rozwiązania technologiczne o podwyższonym standardzie oraz zastosowane materiały i rozwiązania zapewnią optymalny koszt użytkowania. Inwestycja powstaje z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których estetyka zewnętrzna jest równie ważna, co wykończenie wewnątrz.

W CENIE 3 ZEWNĘTRZNE MIEJSCA POSTOJOWE

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły inwestycji

zalety inwestycji

najbliższa okolica

parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

zapytaj o szczegóły

materiały podrzędne

załączone pliki/dokumenty

Copyrights © Ekspert Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.