Kontakt

Land developer i ekspert w obrocie nieruchomościami

Nazywam się Dariusz Winiarski, jestem właścicielem biura "Ekspert Nieruchomości Dariusz Winiarski", a nieruchomości to moja pasja i zawód. Chociaż głównie działam w Krakowie i okolicach, to nie stronię od realizacji wielkich projektów w całej Polsce i czasem nawet za granicą.

Specjalizacja w land development

Moja specjalizacja to land development. To obszar, który szczególnie mnie fascynuje i w którym posiadam wiedzę i doświadczenie. Pomagam klientom w zakupie i sprzedaży gruntów, a także w planowaniu i realizacji inwestycji. Dzięki mojej wiedzy i umiejętnościom znajduję najlepsze rozwiązania dla moich klientów.

Oferty nieruchomości

W inwestycyjnym obrocie nieruchomościami zdecydowana większość transakcji odbywa się poza otwartym rynkiem. Dlatego na mojej stronie internetowej oraz na portalach, gdzie publikuję oferty sprzedaży mieszkań i domów, nie znajdziesz ofert gruntów, za wyjątkiem niewielkich działek pod zabudowę jednorodzinną.
Klienci zarówno sprzedający, jak i kupujący nieruchomości inwestycyjne doceniają dyskrecję oraz pierwszeństwo dostępności. Poza tym, każda taka nieruchomość jest przygotowywana i "szyta na miarę" pod konkretne potrzeby i wymagania inwestora. Z tych powodów, publikacja takich ofert na szerokim rynku nie jest wskazana.

Profesjonalizm i zaufanie

Posiadam licencję zawodową nr 27232, wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości oraz certyfikat LAND DEVELOPER (R) nr 106, wydany przez Hectares Management.
Cieszę się nieposzlakowaną opinią jako człowiek i przedsiębiorca o żelaznych zasadach i niezłomnej uczciwości. Ogromną satysfakcję przynosi mi każda transakcja, ponieważ zawsze spotykam się z wdzięcznością i podziękowaniami ze strony moich klientów, tak sprzedających jak i kupujących. Słynę bowiem z umiejętności rozwiązywania najbardziej skomplikowanych problemów i transakcji korzystnych dla obu stron.

Opinia eksperta

Mój profesjonalizm i rzetelność znalazły uznanie w mediach, dzięki czemu wielokrotnie gościłem na antenie telewizyjnej "Kroniki Krakowskiej" oraz na łamach "Wirtualnej Polski".

ZESPÓŁ - Sukces oparty na współpracy

W swoich działaniach zawsze współpracuję ze specjalistami: pośrednikami, geodetami, architektami, urbanistami, inżynierami budownictwa, notariuszami, radcami prawnymi i urzędnikami.
Dzięki współpracy z ok. 300 pośrednikami w Krakowie i ponad 4000 w całej Polsce docieram do maksymalnej możliwej liczby konkretnych klientów w realnie najszybszym czasie.

galeria zdjęć

materiały podrzędne

załączone pliki/dokumenty

Copyrights © Ekspert Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.