Domy na sprzedaż - Zielonki

300 agentów w Krakowie, 4000 agentów z całej Polski

Biuro Ekspert Nieruchomości współpracuje z ok. 50 biurami pośrednictwa i 300 profesjonalnymi agentami w Krakowie i okolicach oraz ok. 4000 w całej Polsce. Dzięki temu, za naszym pośrednictwem masz dostęp do najnowszych ofert jeszcze zanim trafią do szerokiej sprzedaży przez ogólnopolskie portale ogłoszeniowe.
Wszystkie oferty przedstawione na tej stronie objęte są umowami wyłącznymi, dlatego masz gwarancję bezpieczeństwa zakupu sprawdzonej i dopasowanej do twoich potrzeb nieruchomości, za najlepszą możliwą cenę.

Specjalizujemy się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami położonymi w Krakowie i okolicach.

Po zawarciu umowy klienta prestiżowego będziesz otrzymywać oferty "spod lady" (off market) w pierwszej kolejności. Jest to szczególnie atrakcyjna oferta dla inwestorów i klientów biznesowych, dla których liczy się znalezienie nieruchomości najlepiej dopasowanej do ich celów. Ta umowa sprawdzi się również idealnie jeżeli poszukujesz nieruchomości najlepiej spełniającej potrzeby mieszkaniowe twoje i twojej rodziny. Podpisując z nami umowę klienta prestiżowego masz gwarancję znalezienia odpowiedniej oferty, zanim dotrze ona do innych.
 
Zadzwoń już teraz na nr: 698 650 656 lub napisz maila na: dariusz.winiarski@ekspertnieruchomosci.eu i powiedz mi jakiej nieruchomości poszukujesz, a znajdę ją dla ciebie.
Brak nieruchomości spełniającej Twoje kryteria?
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy ją dla Ciebie!

Nie przegap okazji! Najatrakcyjniejsze oferty na rynku nieruchomości często sprzedają się zanim zdążą trafić na portale ogłoszeniowe. Dowiedz się o naszych najświeższych ofertach szybciej niż inni!

Oferty specjalne

Copyrights © Ekspert Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.