Mieszkania na sprzedaż - Modlnica

Ponad 300 pośredników w Krakowie i ponad 4000 z całej Polski

Biuro Ekspert Nieruchomości współpracuje z ok. 50 biurami pośrednictwa i ponad 300 profesjonalnymi agentami w Krakowie i okolicach oraz ponad 4000 w całej Polsce. Dzięki temu, za naszym pośrednictwem masz dostęp do najnowszych ofert off-market, czyli jeszcze zanim trafią do szerokiej sprzedaży przez ogólnopolskie portale ogłoszeniowe.
Wszystkie oferty przedstawione na tej stronie objęte są umowami tzw. "wyłącznymi", dlatego masz gwarancję bezpieczeństwa zakupu sprawdzonej i dopasowanej do twoich potrzeb nieruchomości, za najlepszą możliwą cenę.

Specjalizujemy się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami położonymi w Krakowie i okolicach.

Po zawarciu umowy klienta prestiżowego będziesz otrzymywać oferty "spod lady" (off market) w pierwszej kolejności. Jest to szczególnie atrakcyjna oferta dla inwestorów i klientów biznesowych, dla których liczy się znalezienie nieruchomości najlepiej dopasowanej do ich celów. Ta umowa sprawdzi się również idealnie jeżeli poszukujesz nieruchomości najlepiej spełniającej potrzeby mieszkaniowe twoje i twojej rodziny. Podpisując z nami umowę klienta prestiżowego, masz gwarancję znalezienia odpowiedniej oferty, zanim dotrze ona do innych.
 
Zadzwoń już teraz na nr: 698 650 656 lub napisz maila na: dariusz.winiarski@ekspertnieruchomosci.eu i powiedz mi jakiej nieruchomości poszukujesz, a znajdę ją dla ciebie.
Brak nieruchomości spełniającej Twoje kryteria?
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy ją dla Ciebie!

Nie przegap okazji! Najatrakcyjniejsze oferty na rynku nieruchomości często sprzedają się zanim zdążą trafić na portale ogłoszeniowe. Dowiedz się o naszych najświeższych ofertach szybciej niż inni!

Copyrights © Ekspert Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.