Nieruchomości PREMIUM

Wstępny due diligence i transakcje na rynku kamienic w centrum Krakowa

Rynek kamienic i apartamentów premium i luksusowych różni się znacząco od obrotu "zwykłymi" mieszkaniami i domami. Ze względu na wysoką wartość prestiżowych nieruchomości w Krakowie oraz częstą konieczność uregulowania stanu prawnego szczególnie liczy się tutaj profesjonalizm i uczciwość uczestników obrotu. Specyfiką tego rynku jest również skłonność obydwu stron transakcji do zachowania dyskrecji. Dlatego oferty sprzedaży prawdziwych "perełek" praktycznie nigdy nie trafiają na otwarty rynek i są oferowane w pierwszej kolejności już osobiście znanym, zaufanym inwestorom i pełnomocnikom, za którymi stoją poważne pieniądze i solidni ludzie.

Jestem pasjonatem tego rynku, budując na nim codziennie nowe kontakty. Działając jako pełnomocnik osób prywatnych i prawnych, moja praca obejmuje "otwarcie drzwi" do najciekawszych ofert, pozyskanie kompletu dokumentacji i informacji z różnych, nie zawsze oczywistych źródeł oraz przedstawienie inwestorowi wstępnej analizy due diligence.
Jakość kontaktów, którymi dysponuję, a których grono codziennie się powiększa powoduje, że pomagam nawet w przypadku spraw pozornie "niemożliwych".

Zapraszam do współpracy.

materiały podrzędne

załączone pliki/dokumenty

Copyrights © Ekspert Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.